משנים תרבות על הקרקע

בצורה חוויתית ומהנה שמיים וארץ מאפשרת לכל אחת ואחד להגדיר “טיסה” אישית, ללמוד לתחקר כמו טייסים ישראלים והכי חשוב – להשתפר. ומהר!

החזון שלנו
חזון

דמיינו מדינה במשבר גדול, עם יכולת כלכלית מוגבלת, עם משאבים לא מספקים, מוקפת באויבים ובאי ודאות גדולה. עכשיו דמיינו שמדינה כזו מצמיחה את אחד מחיילות האוויר הטובים בעולם.

"שמיים וארץ" הוקמה ע"י טייסי ובוגרי חיל האוויר מתוך אמונה עמוקה בתרבות התחקיר ככלי מרכזי למצוינות וקידום. החברה שמה לה למטרה להוביל את נושא התחקיר כמיומנות ליבה במדינת ישראל, המבוססת על המודל הייחודי בחיל האוויר. החברה מהווה גורם משמעותי בשינוי תרבות השיח, האחריות האישית והניהול במדינת ישראל.

עם מי אנחנו עובדים

מה אנחנו עושים

“שמיים וארץ” מפעילה עשרות פרויקטים של לימוד והטמעה של תרבות התחקיר. באמצעות מתודולוגיה פשוטה ושימושית, ובעזרת כלי טכנולוגי מתקדם מבוסס AI החברה מאפשרת שיתוף ידע בצורה נוחה ונגישה ויישומם של לקחים באופן פשוט ויומיומי.

שמיים @ מכללת גורדוןהפנייה #2

עם מי אנחנו עובדים

"שמיים וארץ" עובדת בשלושה צירים מרכזיים:

עולם החינוך

אנחנו מאמינים כי ניתן להפוך חדרי מורים ל'טייסות' באמצעות הנגשת ידע בצורה פשוטה וזמינה. בשנים האחרונות אנחנו עובדים מתוך אמונה גדולה עם אלפי מנהלים, מורים ותלמידים בפריפריה ובמרכז הארץ.

עולם הספורט

אנחנו מאמינים כי טייס הוא סוג של ספורטאי. הטמעה נכונה של תרבות התחקור והלמידה כחלק בלתי נפרד מחינוך ספורטיבי מבטיחה שיפור וטיוב ביצועים והקניית מצוינות ככלי לחיים. מכון וינגייט, מרכז הטניס, ומועדוני הכדורגל והכדורסל המובילים בארץ הם רק חלק מהשותפים של 'שמיים וארץ' בשנים האחרונות.

מסגרות מנהיגות והכשרה במגזר הציבורי

מכינות קדם צבאיות, תכניות מנהיגות לסטודנטים ומסלולי הכשרה במגזר הציבורי הינם צמתי ההשפעה שמעצבים את תרבות הניהול והמצוינות במדינת ישראל. שמיים וארץ שמה למה למטרה להיות חלק מתהליכים אל

המשרדים שלנו

ישראל
30 Habarzel Street, Tel Aviv, Israel, 6971042
972.3.509.4700+

ארה”ב
21 Drydock Avenue, Boston, MA, 02210
1.857.444.9686+

רוצים להיות חלק? צרו איתנו קשר עוד היום!